Aidat Borcu Hakkında

DUYURU: Asil Üyelerimizin Dikkatine

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği’nin 23.03.2019 tarihinde yapmış olduğu olağanüstü genel kurul toplantısında tüzüğün değiştirilen ve Üyelikten Çıkarılma işlemleri ile ilgili 10. Maddesi’nin b bendi gereğince “Üyelik aidatlarını 3 yıl üst üste ödemeyenlerin” genel merkez yönetim kurulu kararıyla üyelik kayıtları silinir ve karar 30 gün içinde ilgililere bildirilir.

Bu kapsamda ilgili madde gereğince üç yıl ve üzerinde birikmiş aidat borcu olan üyelerimize bilgilendirme mesajı atılmıştır. Tarafına bilgilendirme mesajı gelmeyen asil üyelerimiz şubemizi arayarak bilgi alabilirler. Aidat borcu olan üyelerimizin 09.08.2019 tarihine kadar borçlarını ödemeleri rica olunur. Üç yıl ve üzerinde üyelik aidatını belirtilen tarihe kadar ödemeyen üyelerimizin belirtilen maddenin b bendi gereğince üyeliklerinin düşürüleceğini hatırlatırız.

Tarafına bilgilendirme mesajı gelen üyelerimizin, aşağıdaki hesap numaralarına ödeme yaptıktan sonra, dekontlarını “Aidat Dekontu Yükleme Formu”na yüklemeleri gerekmektedir:

Banka Havalesi / EFT si :

Banka Adı : Yapı Kredi

Şube : İstanbul – İstanbul – Ataşehir Şubesi (Şube Kodu : 752 )

Hesap Sahibi Adı : Türk PDR Derneği

Hesap No: 64968939

IBAN : TR600006701000000064968939

Aidat Dekontu Yükleme Formu

http://www.turkpdristanbul.com/machform/view.php?id=60115

Tarafına bilgilendirme mesajı gelmeyen üyelerimizin ise iletişim bilgilerinde eksiklik olma ihtimaline karşılık, aşağıdaki linkten iletişim bilgilerini teyit etmeleri ve güncellemeleri gerekmektedir.

http://www.turkpdristanbul.com/machform/view.php?id=36368

 

Türk PDR-DER İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu