Terapötik Kartlar Eğitimi (9 Ocak 2021)

Tarih: 9 Ocak 2021 Cumartesi

Saat: 10:00-18:00

Eğitimci: Doç. Dr. Durmuş Ümmet

Eğitim pandemi sebebiyle online olarak gerçekleştirilcecektir. Eğitimde Zoom programı kullanılcak olup programın kullanımı ve süreç hakkında tarafınıza kayıt işleminizin ardından adım adım bilgilendirme yapılacaktır.

 

Terapötik Kartlar Kullanım Kitlesi:

5 yaşından itibaren okul öncesi, okul dönemi, ergenler, yetişkinler ve yaşlılar ile yapılan çalışmalarda kullanılabilir. 

 

* Personita kartları kiti eğitim ücretine dahildir. Terapötik kartlar kiti talebiniz üzere tarafınıza kargo ile alıcı ödemeli olarak kargolanabilecek veya katılımcılar öncesinde ofisimizi telefonla arayarak ofisin uygunluk durumuna göre gelip elden alabilecektir. Kartların çoğaltılması, dağıtımı ve kopyalanması kesinlikle yasaktır. Tüm hakları Türk PDR Derneği İstanbul Şubesine aittir.

Kimler katılabilir:

  • Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Mezunları ve 4 Sınıf Öğrencileri
  • Psikoloji Lisans Mezunları ve 4 Sınıf Öğrencileri

Not: Tezsiz Yüksek Lisans  ve Psikoloji Tezli Yüksek lisansı Mezunlarında/Öğrencilerinde  PDR ve Psikoloji Lisans Mezuniyeti şartı aranacaktır.

Not: Kabullerde Dernek üyelerimize kontenjanda öncelik verilecektir. Dernek üyelerimizin aidat borcunun olmaması gerekmektedir.

 
Bedel:
 
  • Türk PDR Derneği  Fahri üyesi (4. SINIF): 300 TL
  • Türk PDR Derneği Asil üyesi: 370 TL
  • Diğer Katılımcılar: 400 TL

 

Sertifikasyon:  Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği İstanbul Şubesi Onaylı ve genel merkez filigranlı Uygulayıcı Sertifikası verilecektir.